Читати по-англійськи i по-російськи.

В умовах нападу на їхню країну українські діти та молодь потребують негайної допомоги. Через свій Фонд Реагування на Надзвичайні Ситуацїї Всесвітній Фонд для Дітей (GFC) підтримує місцеві партнерські організації – багато з яких очолюються молодими людьми – у наданні важливих, рятувальних послуг та предметів першої необхідності українським дітям та їхнім родинам.

Оскільки криза в Україні триває, партнери GFC у громадах надають продукти харчування, одяг, паливо, притулок та допомогу в разі травмування дітям та сім’ям, які постраждали в Україні, а також біженцям, які тікають з країни. GFC швидко надсилає екстрені грошові дотації місцевим партнерським організаціям в Україні, а також організаціям у сусідніх країнах, таких як Молдова та Румунія, які підтримують українських біженців.

Зробити невідкладне пожертвування на допомогу українським дітям.

До початку вторгнення 24 лютого 2022 року більшість наших партнерів в Україні підтримували дітей-сиріт або дітей з обмеженими можливостями, або залучали молодь до творчості. Тепер вони перейшли до надання гостро необхідної гуманітарної допомоги.

З початку війни в Україні GFC надав 155 екстрених грантів на загальну суму понад 3,1 мільйони доларів США для підтримки 76 громадських організацій, які допомагають дітям і сім’ям, які постраждали від атак, і біженцям, які  рятуються від війни.

Ukraine emergency response map July 28, 2022

сесвітній Фонд для Дітей підтримав громадські організації в Україні, Хорватії, Грузії, Угорщині, Італії, Молдові, Північній Македонії, Польщі, Румунії та Сербії. Для їхньої безпеки GFC називає свої партнерські організації в Україні лише тоді, коли вони просять публічно їх ідентифікувати.

Працюючи в надзвичайно складних умовах, наші партнери роблять усе можливе, щоб діти та молодь були в безпеці, теплі та нагодовані. Вони евакуюють дітей-інвалідів та організовують притулок для тих, хто залишаються в небезпеці. Вони допомагають сім’ям купувати їжу, воду, паливо та одяг. Вони забезпечують найнеобхіднішим сім’ї, які шукають притулку в Західній Україні та за її межами. Вони пропонують емоційну підтримку дітям, які живуть у неймовірному стресі, допомагають ЛГБТК+ молоді, яка стикається з дискримінацією, оскільки вони шукають безпеки і багато іншого. Оскільки ситуація на місцях буде розвиватися, вони продовжуватимуть адаптуватися.

ВЖИТИ ЗАХОДІВ

Дізнайтеся, як GFC та його місцеві партнери реагують на кризу, у новинах та матеріалах запропонованих нижче.

Featured Stories


Featured News

March 28, 2022
Протягом багатьох років Всесвітній фонд для дітей (GFC) розвивав мережу надійних партнерських організацій в Україні, Молдові та Румунії, і всі ці партнери тепер відповідають на потреби молодих людей, які постраждали від війни в Україні.
April 27, 2022
Global Fund for Children has approved $1 million in emergency grants to support local organizations that are providing humanitarian aid and critical services to children and families affected by the war in Ukraine.
February 22, 2024
Get the latest information on our emergency response to help children affected by the war in Ukraine.
March 3, 2022
Global Fund for Children’s Managing Director, Hayley Roffey, reflects on how the COVID-19 pandemic and the war in Ukraine are affecting children and young people, and shares how GFC is responding.
March 1, 2022
Russia has invaded Ukraine, leaving hundreds dead, thousands without homes, and millions in need of humanitarian assistance. Your emergency support is critical for children facing trauma, hunger, and freezing temperatures.

Global Fund for Children (GFC) UK Trust, created in 2006, is a UK registered charity (UK charity number 1119544). We work to generate vital income, create new fundraising opportunities, and raise awareness of the invaluable work of GFC’s grassroots grantees. Our aim is to extend the reach of GFC in the United Kingdom, Europe, and beyond.

Contact
Work.Life, 4 Crown Place
London EC2A 4BT

[email protected]